Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Film Kler. Gdzie obejrzeć w Lublinie i regionie? Repertuar kin i teatrów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 września 2018 r. o 15:24 Powrót do artykułu
Super ale ten film nie krytykuje Kościoła tylko patologię jaka jest w kościele a to jest olbrzymia różnica. Nic się nie zmieni do momentu, aż "ludzie Kościoła" zaczną piętnować problemy kościoła. To może tylko i wyłącznie wyjść na plus na wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze  i wstyd za tych co pędzą do kina.  Myślałam ze żyję w kraju od wieków katolickim gdzie nie opluwa się  wiary ani  księży.. To oczywiście wybór indywidualny , ale CHOĆ NIE JESTEM  DEWOTKĄ i mam 48 lat a nie 70  to zwyczajnie mnie mierzi ta sensacja  i  uogólnienie ,że nie ma księży z powołania, których kochali i szanowali nasi rodzice. Moim zdaniem film powstał dla taniej sensacji  i widzę ze trafia na podatny grunt. p.s z PIS em nie mam nic wspólnego - nie interesuję się polityką ale jestem  i BĘDĘ wierząca i żaden film tego nie zmieni. Wartości przekazywane mi przez rodziców  i dziadków są dla mnie cenniejsze .
  Super ale ten film nie krytykuje Kościoła tylko patologię jaka jest w kościele a to jest olbrzymia różnica. Nic się nie zmieni do momentu, aż "ludzie Kościoła" zaczną piętnować problemy kościoła. To może tylko i wyłącznie wyjść na plus na wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie wstydzę się wiary i kościoła, staram sie chodzic z moją szczęsliwą rodzinką co niedzielę na msze św. A dla tych wszystkich co tak opluwają kościół i wiare mam jedną radę jak ktoś z waszych bliskich umrze to zakopcie go np.pod płotem albo na śmietnik wyrzućcie bo po co im godny pochówek? albo dzicko ochcijcie wodą z klozetu przecież wg.was to taka sama woda... pamietajcie tylko jedno JAK TRWOGA TO DO BOGA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiesz michałku kt to takiego mistrz ceremonii pogrzebowych???? także nie *** tu o jakichś płotach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 % oglądających Kler to zboczeńcy liczący na mocne sceny z udziałem dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 % oglądających Kler to zboczeńcy liczący na mocne sceny z udziałem dzieci
 Dlatego przedpremiera była dla księży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie wstydzę się wiary i kościoła, staram sie chodzic z moją szczęsliwą rodzinką co niedzielę na msze św. A dla tych wszystkich co tak opluwają kościół i wiare mam jedną radę jak ktoś z waszych bliskich umrze to zakopcie go np.pod płotem albo na śmietnik wyrzućcie bo po co im godny pochówek? albo dzicko ochcijcie wodą z klozetu przecież wg.was to taka sama woda... pamietajcie tylko jedno JAK TRWOGA TO DO BOGA
 Czyli nie przeszkadza ci olbrzymia buta księży, przepych oraz łamanie wszystkich grzechów głównych do tego temat molestowań i pedofilli. Gratulacje. Ja nie mam nic do kościoła ale jeżeli ktoś robi złe rzeczy to nie ważne kto to jest i skąd ale należy to wytykać palcami i właśnie od tego jest ten film. Myślisz bardzo płytko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy film tak reklamujecie? Cóż polskojezyczna prasa wydawana i czytana jak widzę w komentarzach przez idiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...